Zmieniamy się

z pomorskim

Jesteśmy spółką Samorządu Województwa Pomorskiego, która od 2015 roku wspiera finansowo projekty realizowane przez firmy, samorządy oraz podmioty działające w ich imieniu, udzielając finansowania zwrotnego na prostych i korzystanych warunkach. Działamy zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

Teatr Wybrzeże w Gdańsku wykonał modernizację budynku Dużej Sceny
z pomocą środków z Pożyczki Miejskiej.
Na zdjęciu foyer teatru po modernizacji. Fot. Nate Cook

Dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw​

Pożyczki ogólnorozwojowe

Głównym celem udzielanego finansowania w ramach Pożyczki Ogólnorozwojowej jest wspieranie przedsięwzięć gospodarczych o charakterze ogólnorozwojowym realizowanych przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa na terenie województwa pomorskiego.

Pożyczek udzielają nasi sprawdzeni partnerzy:

Dla lokalnych władz samorządowych
i dużych podmiotów

Pożyczka Strategiczna dla Pomorza​

Wsparcie zwrotne dla samorządów i ich jednostek oraz innych podmiotów realizujących na terenie województwa pomorskiego inwestycje z zakresu rozwoju obszarów miejskich, efektywności energetycznej i wykorzystania energii odnawialnej.

Sięgnij po wsparcie

Pomorski Fundusz Antysmogowy (PFA)

Zapraszamy samorządy województwa pomorskiego do wspólnego wdrażania nowego Instrumentu Finansowego – Pomorskiego Funduszu Antysmogowego. Z jego pomocą wspieramy gminy w realizacji Uchwał Antysmogowych. Celem funduszu jest poprawa jakości powietrza w naszym województwie, a w dalszej perspektywie – zmniejszenie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie mieszkańców.

Celem współpracy jest udostępnienie mieszkańcom gmin pożyczek antysmogowych.

Sięgnij po wsparcie

Zmieniamy się z pomorskim

Scroll to Top
Skip to content