Spotkanie z przedsiębiorcami w Pruszczu Gdańskim

14 lutego 2019

Pomorski Fundusz Rozwoju uczestniczył na zaproszenie Janusza Wróbla, burmistrza Pruszcza Gdańskiego w noworocznym spotkaniu z lokalnymi przedsiębiorcami.

 

W wydarzeniu zorganizowanym przez Urząd Miasta wzięło udział ponad 100 osób. W pierwszej części głos zabrali m.in. Janusz Wróbel, Andrzej Pastuszka, Przewodniczący Oddziału Pracodawców Pomorza w Pruszczu Gdańskim, Ryszard Świlski, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, Adam Lewandowski, Prezes Zarządu STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi oraz Jacek Wegner, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim.

 

Ryszard Świlski w swoim wystąpieniu skupił się na sukcesach województwa pomorskiego w poprzednich latach. Wskazywał na dobre dane gospodarcze, konkurencyjność wobec innych regionów Polski i Europy, ale zwracał uwagę również na wyzwania przed którymi stoi Pomorze, m.in. zmianami klimatycznymi.

 

Pomorski Fundusz Rozwoju wykorzystał okazję do promocji swojej oferty wśród lokalnych firm. Jacek Baczewski, Dyrektor działu rozwoju instrumentów finansowych przedstawił korzyści płynące ze skorzystania z pożyczek PFR.

 

„Są one remedium na konkretne wyzwania stojące przed małymi firmami naszego regionu,” powiedział w trakcie swojej prezentacji Jacek Baczewski.

 

Drugą częścią spotkania był networking. W indywidualnych rozmowach z przedsiębiorcami brali udział również nasi pośrednicy – Towarzystwo Rozwoju Powiśla i Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne. To bezpośrednio do pośredników należy zwracać się, aby skorzystać z oferty PFR, które obecnie obejmuje:

 

Dołącz do naszych Klientów

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z naszymi pośrednikami finansowymi.

Bądź na bieżącoZapisz się do newslettera
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
ul. Straganiarska 24-27
80-837 Gdańsk

biuro@pfr.pomorskie.eu

58 58 58 950