Seminarium dla Pośredników Finansowych zakończone

15 października 2019

Coroczne spotkanie organizowane przez Pomorski Fundusz Rozwoju dla Pośredników Finansowych odbyło się w dniach 10-11 października w Ustce.

 

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Pośredników, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, a także Zarząd PFR wraz z pracownikami.

 

Pierwszy blok tematyczny dotyczył planów Spółki na nadchodzący rok. Dyrektor Działu Rozwoju Instrumentów Finansowych – Jacek Baczewski przedstawił nadchodzące wyzwania, które będą związane m.in.: z uruchomieniem Pożyczki Miejskiej, dalszym wspieraniem małych i średnich firm w rozbiciu na produkty masowe i niszowe oraz nowym podejściem do sprawozdawczości.

 

Druga sesja była poświęcona współpracy miedzy Pomorskim Funduszem Rozwoju a Pośrednikami Finansowymi. Poruszono kwestie związane z komunikacją, omówiono najczęściej popełniane błędy przy sporządzaniu sprawozdań, a także sposoby działań informacyjno-promocyjnych. Dopełnieniem całego dnia seminaryjnego był wykład na temat cyberbezpieczeństwa i możliwych strat związanych z brakiem należytej ostrożności w sieci.

 

Cieszymy się, że możemy ponownie gościć naszych wieloletnich partnerów na corocznym seminarium. Dziękujemy za ich zaangażowanie i mamy nadzieję, że to spotkanie pozwoli na lepsze zrozumienie wzajemnych potrzeb i usprawni codzienną pracę, powiedział Sławomir Koprowski, Prezes Zarządu Pomorskiego Funduszu Rozwoju.

Dołącz do naszych Klientów

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z naszymi pośrednikami finansowymi.

Bądź na bieżącoZapisz się do newslettera
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
ul. Straganiarska 24-27
80-837 Gdańsk

biuro@pfr.pomorskie.eu

58 58 58 950