Pożyczki na nieruchomości dla firm i na wsparcie eksportu

06 stycznia 2019

Przedsiębiorcy którzy marzą o siedzibie dla własnej firmy lub chcą zdobywać rynki zagraniczne mogą już ubiegać się o dwie nowe, autorskie pożyczki Pomorskiego Funduszu Rozwoju – Pożyczkę Eksportową i Pożyczkę Nieruchomość dla Biznesu.

 

Pożyczka Eksportowa jest przeznaczona na inwestycje i cele obrotowe. Jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla tych firm, które chcą rozwinąć lub rozpocząć działalność eksportową. W ramach tej pożyczki można uzyskać do 750 tysięcy złotych z oprocentowaniem niższym niż bankowe.

 

Pożyczka Nieruchomość dla Biznesu została skonstruowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą zakupić, wykończyć lub przystosować nieruchomość na potrzeby swojego biznesu. Pula pożyczki to 1,5 miliona złotych, oprocentowanie jest niższe niż w bankach komercyjnych. O tę pożyczkę mogą ubiegać się również start-up’y.

 

Aby zapoznać się z ofertą należy skontaktować się z naszym Pośrednikiem, Powiślańsko-Kaszubskim Konsorcjum w składzie: Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A., Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A., Towarzystwo Rozwoju Powiśla

Dołącz do naszych Klientów

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z naszymi pośrednikami finansowymi.

Bądź na bieżącoZapisz się do newslettera
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
ul. Straganiarska 24-27
80-837 Gdańsk

biuro@pfr.pomorskie.eu

58 58 58 950