Pożyczka Ogólnorozwojowa wprowadzona na rynek

26 lutego 2020

W środę 26.02.2020 r. Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. (PFR) zawarł z Towarzystwem Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych S.A. (TISE) umowę o udzielenie 10-letniej „linii finansowej” na kwotę 6 mln PLN.

 

Środki zostaną wykorzystane na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w województwie pomorskim w ramach oferowanego przez TISE produktu Pożyczka Ogólnorozwojowa.

 

Już niebawem mikro i mali przedsiębiorcy prowadzący działalność w województwie pomorskim będą mogli ubiegać się o pożyczkę na cel inwestycyjny, obrotowy lub inwestycyjno-obrotowy. Maksymalna kwota pożyczki to 1 milion złotych. Można je przeznaczyć na prawie każdy pomysł czy potrzebę gospodarczą m.in. na zakup maszyn i urządzeń, remont lokalu czy zakup towaru. Ograniczenia w tym zakresie są niewielkie.

 

Dzięki zastosowaniu mechanizmu linii finansowej środki mogą być wykorzystane przez TISE wielokrotnie, co oznacza, że Pożyczka Ogólnorozwojowa powinna być dostępna dla przedsiębiorstw przez okres blisko 10 lat.

 

Jak zapewnia Joanna Wardzińska, Wiceprezes Zarządu TISE, Pożyczka Ogólnorozwojowa będzie produktem stosunkowo prostym i łatwo dostępnym dla zainteresowanych – mikro i małych przedsiębiorstw.

 

Niebawem PFR Sp. z o.o. podpisze kolejne umowy z Instytucjami Finansowymi, które będą udzielać przedsiębiorcom pożyczek na terenie województwa pomorskiego.

 

To kolejne dedykowane przedsiębiorcom środki Województwa Pomorskiego.

Dołącz do naszych Klientów

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z naszymi pośrednikami finansowymi.

Bądź na bieżącoZapisz się do newslettera
Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
ul. Straganiarska 24-27
80-837 Gdańsk

biuro@pfr.pomorskie.eu

58 58 58 950